Jak to u nás chodí?

V pojišťovně Generali jsme sehraný tým, který v každé situaci táhne za jeden provaz. Přečtěte si příběhy našich obchodníků a přesvědčte se, že své sny si můžete splnit u nás. Přidejte se k nám.

Přátelství, respekt, podpora – to je práce v Generali

  • Písek

Díky Generali mohu pracovat na významné pozici v nadnárodní společnosti, ve které panuje přívětivá a rodinná atmosféra a každý si může plnit své sny.

Do pojišťovny jsem nastoupil v srpnu 2011 v Českých Budějovicích. Tři roky jsme zde usilovně pracovali na rozvoji našich služeb. Potom jsem se rozhodl přestoupit do Písku. České Budějovice byly přeci jen daleko od mého bydliště.

Se stejnou vervou jsem se pustil do práce i v Písku. Rychle jsme si vytvořili příjemné pracovní prostředí, což se záhy projevilo i na zvýšené produktivitě. Postupně jsme se propracovali na druhé místo v českobudějovickém regionu a tuto pozici chceme držet i nadále.

V současné době stěhujeme naši pobočku do nových a pohodlnějších prostor. S tím souvisí i skutečnost, že do našeho týmu hledáme schopné kolegyně a kolegy. Zároveň to musí být lidé, kteří si chtějí plnit své sny.


 

 

František Mácha
František Mácha,
Manažer obchodní skupiny, Písek

Zanechte nám kontakt

a nechte se od nás pozvat na kávu.

Nejpozději do 3 pracovních dnů se vám ozveme.

Vaše jméno a příjmení
Váš e-mail
Vaše telefonní číslo
Region
Váš životopis

Chyba při odesílání zprávy

Děkujeme!
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Budeme vás kontaktovat nějpozději do 3 dnů.

nebo se rovnou podívejte na 13 volných pozic v regionu České Budějovice

NIKDO SE NOVÁČKŮM NEVĚNUJE A NENÍ TAM ŽÁDNÝ KOLEKTIV...

A nebo ne?

ZJISTI PRAVDU